Dom

Hangzhou Linkwin Smart Technology Co.,Ltd

dobra jakość Inteligentna blokada szafki na sprzedaż
Naprawdę cieszę się, że mogę współpracować z panem Huangiem, twoje szybkie opinie i dobra pomoc bardzo mi pomagają.

—— Marcus Muschke

Linkwin jest bardzo profesjonalny w branży bezpieczeństwa, dzięki czemu zawsze otrzymuję od Ciebie odpowiednią ofertę, bardzo dziękuję

—— Gary Sahota

Im Online Czat teraz

Hangzhou Linkwin Smart Technology Co.,Ltd

1 2 3
Hangzhou Linkwin Smart Technology Co.,Ltd Hangzhou Linkwin Smart Technology Co.,Ltd Hangzhou Linkwin Smart Technology Co.,Ltd
office

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Linkwin
Rok założenia : 2008
pc Export : 80% - 90%

Po uruchomieniu tradycyjnej fabryki zamków na dziesięć lat. Współzałożyciel z fabryki zamków miedziany z niektórymi partnerami, aby założyć nową firmę w lutym 2018 roku, aby uruchomić rynek międzynarodowy, który znajduje się w pięknym mieście Hangzhou, które słynie ze światowego dziedzictwa kulturowego - jeziora na Zachodzie. Hangzhou Linkwin Smart Technology Co., Ltd specjalizuje się w zaawansowanych produktach zabezpieczających, rozwiązaniach tagów RFID dla klientów na całym świecie. Produkty obejmują inteligentne blokady, bezpieczeństwo wyświetlania, znacznik RFID i EAS.

Opierając się na filozofii "link do wygrania, wygraj przyszłość razem" i dobrego mechanizmu motywacyjnego, do zespołu dołącza wielu wysoko wykwalifikowanych, wysoko-sprawnych i wydajnych pracowników. Główni członkowie zespołu mają ponad 10-letnie doświadczenie w branży bezpieczeństwa. i możemy zapewnić usługę OEM / ODM zgodnie z życzeniem klienta. Aby utrzymać przewagę technologiczną, Linkwin nawiązuje ścisłą współpracę z chińskim znanym uniwersytetem Zhejiang University.

Mając ponad 10000 metrów kwadratowych fabryki i 100 pracowników, wykonujemy większość procesu produkcyjnego w domu. abyśmy mogli kontrolować jakość produktów i koszty lepiej. I możemy zapewnić klientowi dodatkową wartość we współpracy.

Linkwin zawsze koncentruje się na zapotrzebowaniu rynku, z naszą przewagą technologiczną i doświadczeniem. Od 2018 roku Linkwin uruchamia inteligentne blokady, zabezpieczenia komercyjne, znaczniki RFID i EAS z sukcesem. Spełnienie życzenia klienta jest zawsze naszym pościgiem.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Linkwin Smart Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Huang

Tel: 86--15355087175

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)